Важно знать о бетонной черепице ONDO

Каждый человек, который дошел до того момента, когда надо строить свой дом, сталкивается с проблемой выбора кровельного материала. Ведь он понимает, что только правильный выбор, снабдит его и всю семью защитой, а так же обеспечит уют в доме на долгие годы.

Бетонная черепица и что о ней нужно знать.

Данный материал используется уже не один десяток лет. Даже больше, еще в 19 веке люди начали использовать цементную черепицу в качестве материала для кровли. Но так как в то время процесс производства был достаточно трудоемким и сложным, использовали ее только состоятельные и обеспеченные граждане.

Домики в стиле ONDO


Подробнее о «Важно знать о бетонной черепице ONDO» >>>

Сравнительный анализ цементно-песчаной черепицы и металлочерепицы.

Первый вопрос, который постает перед потребителем – какой кровельный материал выбрать для своего дома. Многие выберут цементно-песчаную черепицу, так как это экологически чистый материал. Но все же, давайте рассмотрим и другие факторы, почему же натуральная черепица будет лучше металлической.

Цементно-песчаная черепица является натуральным продуктом, имеющий безупречный внешний вид.

В состав бетонной черепицы ONDO входят только натуральные продукты – это цемент и кварцевый песок. Конечно, ее нужно выбирать еще на этапе проекта здания, так как имеет большой вес. Но эта проблема устраняется простым усилением всей стропильной системы. Черепица имеет сравнительно небольшие размеры, примерно 10 единиц на м2. После монтажа почти нет отходных материалов. Также цементная черепица может быть использована и после демонтажа кровли.

Дома в стиле ONDO


Подробнее о «Сравнительный анализ цементно-песчаной черепицы и металлочерепицы.» >>>

Особливості цементно-піщаної черепиці Ондо (Ondo)

ondo_grafito_kievЦементно-піщана черепиця (ЦПЧ) є одним з найпопулярніших покрівельних матеріалів на протязі ось вже близько ста років. Яка б не була різноманітність видів покрівлі, перший рядок за популярністю заслужено займає натуральна черепиця (це ж цементно-піщана). Саме завдяки своїй значній історії, ЦПЧ заслужила визнання серед більшості домобудівників. Адже натуральна черепиця — це якість, перевірена часом. Нижче в статті ми і поговоримо про всі переваги та недоліки, а також обговоримо загальну характеристику натуральної цементно-піщаної черепиці.
На ринку покрівельних матеріалів цементно-піщана черепиця з’явилася ще в 19 столітті. Так як процес виробництва був набагато простіше, і складові були доступними, ціна на цей матеріал була меншою, ніж на керамічну черепицю, яка, в той час теж була популярна. Плюс до всього, натуральна черепиця за всіма показниками не поступалася, а за деякими характеристиками навіть була краще, керамічної. Завдяки перерахованим вище показниками, цементна черепиця швидко стала загальною улюбленицею.

Процес виробництва ЦПЧ
— Розчин, до складу якого входить цемент 500 марки і кварцевий пісок, заливають у спеціальні форми;
— Суміш витримують до повного застигання та нагрівають;
— Для зміцнення, поверхню кожної плитки покривають спеціальним складом та красять.
ondo_cherepytsia_stend Завдяки додаванню в первинний склад спеціальних барвників, черепиця отримує свій певний колір. Так як черепиця твердне не завдяки випалу маси, процес виготовлення є більш простим. Час, час і ще раз час робить черепицю настільки міцною. Так що з роками цементна черепиця не те, щоб може втратити свої властивості, але стане ще більш надійною.
Основні переваги цементно-піщаної черепиці
За час свого існування на ринку покрівельних матеріалів, натуральна черепиця прославилася безліччю якостей. Так як до її складу входять тільки натуральні елементи, цементна черепиця є екологічно чистим матеріалом. Якість ЦПЧ перевірено роками, оскільки термін її служби складає близько 100 років. Має низький рівень теплопровідності, споживач буде впевнений у тому, що його будинок завжди буде наповнений теплом і затишком. Порівняно не складний процес монтажу цементної черепиці. Завдяки своїй досить солідній питомій вазі, покрівля з цієї черепиці дуже стійка до вітрових навантажень. Що робить її ще популярнішою при нашому кліматі.
Але не все може бути настільки ідеальним. Цементно-піщана черепиця має і свої недоліки. Головним з них можна виділити досить велику вагу. Але не варто турбуватися. Ця проблема легко усувається шляхом посилення кроквяної системи всього на 15%, так як на кожний проектований будинок закладається ще й вага снігових загрузок на покрівлю в 120 кг/мкв! Ось чому вага самої черепиці тут не є дуже важливою.